Lepojamies

Lepojamies ar muzikas skolotāju INGU MEĻĶI , kura 33 gadus strādā  pirmsskolā un  kuras vadībā Iestādē  tiek organizēti un veidoti svētki. Mūzikas mācīšana nav viegls darbs, jo bērni ir jāieinteresē darboties jo gads, jo vairāk, vairs nepietiek ar parastām bērnu dziesmām un dejām, bērni alkst pēc dinamikas, pēc atjautības, pēc mūsdienīguma. Skolotājai Ingai ir izdevies atrast balansu starp mūsdienīgo un tradicionālo. Bērni ar lielāko prieku nāk uz nodarbībām un aktīvi tajās piedalās, 

Skolotāja INGA MEĻĶE ir  2016. gada     

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Martas Rinka balvas

„Par ieguldījumu pirmsskolā”  laureāte

 

 

ingaM

**********************************************************

Mēs lepojamies ar skolotāju BAIBU JAUNALKSNI, kuras darba vieta jau 35 gadus ir Rīgas 208. pirmsskolas izglītības iestāde. Šajos gados skolotāja  ir pašaizliedzīgi un pēc labākās sirdsapziņas strādājusi ar bērniem un viņu vecākiem, palīdzot sagatavoties pamatizglītības apguvei.

Skolotāja Baiba šo gadu gaitā vienmēr ir bijusi radoša, ar augstu  atbildības sajūtu, prasmi rast kompromisu no jebkādas situācijas.

Skolotāja Baiba Jaunalksne ir  2014. gada     

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta balvas

„Par ilggadīgu darbu profesijā” laureāte

 

puk

 

**********************************************************************************************

Komponists,un mūsu muzikālais skolotājs Andris Balodis ir izdevis

paša komponēto dziesmu krājumu bērniem

“No maziem līdz lieliem”.

 
 
 
Gramata 2013 vaks(1)

 

    Krājumā ir 24 dziesmas, vairums ar izrakstītiem klavieru pavadījumiem, kas ne vien atvieglo skolotāju un koncertmeistaru darbu, bet arī saglabā māksliniecisko ieceri. Tekstu autori – Ilga Bērza, Māris Čaklais, Arvīds Grigulis, Ojārs Vācietis, Jāzeps Osmanis un citi.
    Šajā krājumā sev noderīgu repertuāru atradīs gan pirmsskolu muzikālie audzinātāji, gan skolu mūzikas skolotāji, kā arī skolu koru vadītāji.

 

 

                                             ***************************************************************************

Mēs lepojamies ar skolotāju ĻUBOVU KALNIŅU, kuras darba vieta jau 41 gadus ir Rīgas 208. pirmsskolas izglītības iestāde. Šajos gados skolotāja  ir pašaizliedzīgi un pēc labākās sirdsapziņas strādājusi ar bērniem un viņu vecākiem, palīdzot sagatavoties pamatizglītības apguvei.

Skolotāja Ļubova šo gadu gaitā vienmēr ir bijusi radoša, ar augstu  atbildības sajūtu, prasmi rast kompromisu no jebkādas situācijas.

Skolotāja Ļubova Kalniņa ir  2012. gada     

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta balvas

„Par ilggadīgu darbu profesijā” laureāte

DSCN0420