Grupiņas

LOGO

 

 

Rīgas 208. pirmsskolas izglītības iestādē ir 11. bērnu grupas, kurās mācās bērni no 1.6 gadiem līdz 7 gadiem. 

 

  Pirmsskolā ir divas  1.6  – 3 gadus vecu bērnu grupas:

 Šajās grupiņas, bērni  sadarbībā ar  grupas skolotājām apgūst kultūrhigiēniskās prasmes, iepazīstas ar pirmsskolas dienas ritumu,  patsāvīgi sāk veidot pirmos radošos un izzinošos darbiņus.  Mācās galda kultūru,  apgūt  podiņmācību, ja to nav izdevies apgūt mājās, apkalpot sevi, sadarboties ar Iestādes darbiniekiem un citiem bērniem.

 

Grupa Nr. 3    ~PĪLĒNI  ~     

piile

 

Grupa Nr. 4    ~BIZMĀRĪTES~

Bizzz

 

 

 No 3 gadu vecuma bērni  sāk apmeklēt   3-4 gadu vecu bērnu grupu. Šajā grupiņā bērns ir līdz uzsāk mācības Sagatavošanas grupiņā ( grupa no 5-7 gadus veciem bērniem) . 

Grupās bērniem no  3 –  5 gadu vecumam, bērni turpina apgūt  galda kultūru, pašapkalpošanās prasmes, sadarboties ar grupas biedriem un iestādes pieaugušajiem.   Bērnam tiek nodrošināta bērna vecumposmam piemērota vide, rotaļas, spēles un  mācību materiāli,  lai apgūtu dažādas mācību jomas un sabiedriskās dzīves norises.

 

Grupa Nr. 6  ~PUTNIŅI~

putns

 

Grupa Nr. 7  ~SKUDRIŅAS~

skudra

 

 

Grupa Nr. 11    ~PŪCĪTES~

puuce

 

Grupa Nr. 9 ~BITĪTES~

bite

 5-7 gadus veci bērni mācās  sagatavošanas grupiņās: 

 

5-7 gadus vecu bērnu grupās ir radīta vide, kas ļauj bērnam apgūt un nostiprināt mācību jomas , prasmes un iemaņas, kas nepieciešmas sekmīgai skolas gaitu uzsākšanai.  Apkopots berna vecumposmam atbilstošs mācību, spēļu un rotaļu materiāls, lai bērns caur rotaļu un spēli varētu mācīties un izzinoši darboties.

Grupa Nr. 5    ~EZĪŠI~

ezis

               

Grupa Nr. 8  ~TAURENĪŠI~

taurenis

 

Grupa Nr. 10    ~KAĶĒNI~kakjis

Grupa Nr. 12   ~ZAĶĒNI~

 

 

Grupa Nr. 2 ~ VĀVERĪTES~

vavere